July 25th, 2015, Vilnius
  • aj_nida_1400x600_7
  • aj_nida_1400x600_4
  • aj_nida_1400x600_6
  • aj_nida_1400x600_8
  • jul-and_nida_3_1400x600

Laiminga pora

Andrej Jegorov

Aš esu Andrius, man 27 metai. Esu produkto vadovas. Mėgstu lengvąją atletiką (bėgimą) ir myliu savo būsimą žmoną Julianą.

Juliana Klimenko

Aš esu Juliana, man 27 metai. Dirbu laboratorine įranga prekiaujančioje įmonėje. Mėgstu gaminti valgį, keliauti ir myliu savo būsimą vyrą Andrejų!

Apie mus

Laimė nerandama, laimė yra sukuriama

Mūsų istorija prasidėjo 2011 metų pavasarį, kai mus suvedė Pasaulinio tinklo gijos. Po vieno mėnesio susirašinėjimo ir ilgų pokalbių telefonu mes susitikome ir jau nebenorėjome skirtis :)

Pirmasis pasimatymas įvyko gegužės 25 d. nedideliame skvere. Tai buvo šilta ir saulėta gegužės diena. Gėlės, ilgi, romantiški pasivaikščiojimai po miestą... Mes juokėmės, juokavome ir tiek įsišnekėjome, kad nė nepastebėjome, kaip prabėgo laikas. Diena buvo kupina lengvumo, linksmumo, nuoširdumo, atrodė, kad mes esame pažįstami visą gyvenimą.

Tad mes pradėjome vis dažniau ir dažniau susitikinėti, su liūdesiu išsiskirdavome ir vėl laukdavome naujų susitikimų. Mes galime tvirtai pasakyti, kad radome vienas kitą! Mes kartu kuriame planus, ilsimės, sportuojame, ieškome kompromisų, kvailiojame, keliaujame. Dovanojame vienas kitam šilumą, rūpestingumą, supratimą ir, žinoma, meilę :)

2013 metų gruodžio 10 dieną mes susižadėjome. Sužadėtuvės įvyko mieste, kuriame aplinka visuomet sklidina romantikos, – ant Eifelio bokšto, nuo kurio atsiveria visos Paryžiaus grožybės :) Tuo momentu viskas aplink nuščiūva, ir tame fone girdisi džiaugsmingi paryžiečių šūksniai bei plojimai ir virpantis „Taip“, po to vakarienė jaukiame restoranėlyje ir pasivaikščiojimas po miestą, tvirtai susikibus rankomis.

Tokiu būdu, kinta visos mūsų istorijos eiga. Dabar mes ruošiamės savo vestuvėms, kurios įvyks 2015 metų liepos 25 dieną, ir šeimos sukūrimui. Juk šeima – tai didžiausia žmogaus gyvenimo vertybė.

Ilgai laukta diena

chapel

Santuokos registravimas

Visi norintys pasveikinti mus ir kartu pasidžiaugti šiuo džiugiu įvykiu yra laukiami 10:00 val. Vilniaus miesto civilinės metrikacijos skyriuje, adresu K. Kalinausko g.21, Vilnius, kur vyks mūsų santuokos registravimas.
cruise

Santuokos palaiminimas

Džiaugsimės visais norinčiais ir galinčiais ateiti ir sudalyvauti mūsų santuokos palaiminimo mišiose, kurios vyks 11:00 val. Vilniaus Šv. Jono Krikštytojo ir Šv. Jono apaštalo ir evangelisto bažnyčioje. Adresas: Šv. Jonų g. 12, Vilnius.nauicon

Šventinis vakarėlis

Artimiausi mūsų draugai, bičiuliai ir giminės, gavę asmeninius kvietimus, 16:00 val. yra laukiami šventės vakarinėje dalyje, kuri vyks restorane „Belvedere“ (Vilnius Grand Resort), adresu Ežeraičių g. 2, Vilniaus r.


July 25th, 2015, Vilnius

{yn}
{yl}
{on}
{ol}
{dn}
{dl}
{hnn}
{hl}
{mnn}
{ml}
{snn}
{sl}

Aprangos Dress-kodas

Norėdami sukurti Jums ir sau nepamirštamą, gražų ir jaukų šventinį vakarą, stengiamės apgalvoti įvairias detales. Viena jų – Jūsų aprangos spalvų gama. Būtume Jums dėkingi, jei Jūsų aprangos elementuose, aksesuaruose ar pačioje aprangoje atsispindėtų žemiau pateikta spalvų paletė. Vakaro programa numato vakarinę svečių aprangą. Aprangos formatas – vakarinės suknelės, išeiginis kostiumas. Prašymas damoms – vengti baltos ir juodos spalvos.
Spalvų paletė

Pasiūlykite dainą vakarėliui

Kaip ir dera, norime, kad vakarėlio metu visiems būtų linksma, tiek mums, tiek Jums, mūsų brangūs svečiai. Tad jei turite kokią nors ypatingą dainą, kuri, Jūsų manymu, tiktų šiam šventiniam vakarui, galite drąsiai ją siūlyti vakaro programai.
Siūlyti dainą

Dovanų sąrašas

Tikrai suprantame, kaip sudėtinga yra išrinkti gerą dovaną... Tad nesirūpinkite ir nesukite dėl to galvos, o tiesiog pasirūpinkite, kad dovana būtų lengvai konvertuojama ir tilptų į vokelį :) Mes tuo tarpu pažadame, kad Jūsų dovana bus tinkamai panaudota.

Transportas ir nakvynė

Atvykimu į šventės vakarinę dalį prašome pasirūpinti patiems,
tuo tarpu mes pasirūpinsime saugiu parvykimu namo po visų linksmybių.
Svečiams, kurių namai ne Vilniuje, parūpinsime nakvynę.

Mūsų vestuvių vieta